Особливості розмитнення дитячих товарів

Posted by Anatolii Myshelov
Категорія:

Більшість товарів, що імпортують на територію України обов’язково проходять митне оформлення. Різноманітні товари для дітей також не виняток. До них відносять дитячий одяг і взуття, іграшки, візочки та автокрісла, товари по догляду і таке інше.

Складність митного оформлення у випадку з дитячими товарами полягає у великій відповідальності за якість товарів, що імпортують. Найважливішою вимогою  є обов’язкова сертифікація і відповідність усім прийнятим нормам безпеки. В першу чергу, митний контроль повинен піклуватися про життя та здоров’я дитини.

Розмитнення дитячих товарів з Китаю, Турції, США та Європи проводиться більш ретельно, ніж відповідних товарів для дорослих.

Митне оформлення дитячих іграшок має свої особливості, адже вони відрізняються за видом виготовлення (м’які, пластмасові, металічні, дерев’яні) та за матеріалами наповнення. Норми відповідності кожного виду іграшок чітко визначені законодавством України.

Продукція, що надається на ринку або вводиться в експлуатацію в Україні, має обов’язково відповідати вимогам технічних регламентів. Техрегламентом може бути передбачено нанесення знаку відповідності на продукцію та/або пакування. У тому числі необхідний документ про підтвердження відповідності – декларація про відповідність (згідно постанови КМУ від 10.03.2017 №139).

Професіонали Групи компаній «КМ» мають багаторічний досвід розмитнення найрізноманітніших товарів, включаючи товари для дітей. Якщо Ваш бізнес спеціалізується саме на такому виді імпорту, ми готові надати повний комплекс послуг, кваліфіковану консультацію та допомогу у будь-яких питаннях, що пов’язані з митним оформленням та необхідною документацією.

 

 

 

Leave a Reply