Чи можна розмитнити авто без брокера?

Posted by Anatolii Myshelov
Категорія:

За останні кілька років попит на авто з-за кордону зріс просто в неймовірних масштабах. Зважаючи на нижчу ціну та великий вибір – це справді вигідний варіант.

Сьогодні хочемо докладніше розповісти про процедуру розмитнення та про вклад митних брокерів.

З чого ж складається робота митного брокера і на якому етапі купівлі авто за кордоном варто до нього звернутися?

Брокери допомагають швидко та коректно розмитнити автомобіль. Професійний брокер готує пакет необхідних документів на кожному з етапів і виступає посередником між клієнтом та митницею.

У зв’язку з нещодавньою новиною, про можливість розмитнення власними силами через спеціалізований сайт найчастішим запитанням стало «Навіщо мені звертатися до брокера, якщо я і сам розмитню авто?».

Звичайно ви можете спробувати це зробити самостійно. Але для того, щоб оформити електронну декларацію необхідно мати спеціалізоване програмне забезпечення (наприклад MD Office), а також електронно-цифровий підпис.

Так як у рядового жителя нема доступу до цих програм, доведеться звернутися до митного брокера, який допоможе з оформленням.

До брокера найкраще звертатися у той момент, коли ви вже визначилися з авто, адже з цього моменту брокер зможе надати чітку консультацію з необхідних документів і розрахувати приблизну вартість розмитнення.

Найбільш зручним варіантом для вас буде підписати договір з брокером заздалегідь, щоб перетнувши кордон, чітко знати свій маршрут та план дій. Після того, як ви передаєте необхідні документи брокеру, сама процедура завершиться протягом одного дня (наприклад зранку віддали документи, ввечері у вас абсолютно легальне авто).

Як знайти надійного брокера?

Зазвичай брокера обирають методом сарафанного радіо. Ми б рекомендували працювати з компанією, а не з окремим брокером. Так як у компанії більше досвіду, налагоджені зв’язки з митницею, працює команда професіоналів, тобто послугу ви отримаєте більш повну і якісну.

До профільних спеціалістів Групи компаній «КМ» ви можете звернутися за телефоном 067-766-95-38 або замовити зворотній дзвінок на сайті.  

Leave a Reply