Група компаній «КМ» професійно вирішує логістичні завдання з 1994 року. Багаторічний практичний досвід роботи, наявність власного складського комплексу, штат кваліфікованих фахівців забезпечує оперативне вирішення питань, пов’язаних з транспортуванням, супроводом, оформленням, зберіганням вантажів.

Комплексний підхід

Логістична компанія в Полтаві створила систему, орієнтовану на швидке вирішення завдань з максимальним скороченням витрат. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, яка включає:

 • Складський Комплекс площею 30 000 м2;
 • Митний Склад і Склад тимчасового зберігання;
 • Адміністративний корпус;
 • Складський Корпус для зберігання Засобів Захисту Рослин.

На території складського комплексу розташовані 2 митні пости, які забезпечують швидке оформлення документів. Розмитнити вантаж в стислі терміни дозволяє робота в зоні складського комплексу фахівців ветеринарного контролю, екологічної служби, прикордонного поста. Це гарантія швидкого проведення нормативних процедур, з дотриманням галузевих вимог.

Група компаній «КМ» надає складські послуги в Полтаві. Крім зберігання вантажів під митним контролем, перелік послуг включає:

 • оформлення документації;
 • обробку товарів на складі;
 • відвантаження партіями, в зазначеному обсязі.

Група компаній «КМ» гарантує професійну обробку вантажів. Зберігання, відвантаження організовується з урахуванням специфіки товару. Це стосується мікроклімату, вимогам до розміщення на складі. Вимоги клієнтів, обов’язки, прописані в договорі, виконуються на 100%.

Орендувати склад в Полтаві у Групи компаній «КМ» – означає забезпечити цілісність вантажів і швидке відвантаження в потрібних обсягах. Грамотно організована система безпеки виключає можливість несанкціонованого проникнення в складські приміщення, гарантує збереження товарів.

Крім складських послуг в Полтаві, надається транспортно-експедиційне обслуговування. Це професійна організація транспортування вантажів автомобільним, морським, повітряним, залізничним транспортом. Фахівці ретельно опрацьовують маршрут, щоб виключити ризики пошкодження вантажу під час перевезення. При необхідності організовується охорона товарів. Для цього залучаються фахівці ліцензованного охоронного підприємства «Сіріус-33», які мають досвід запобігання нештатних ситуацій.

Також наші митні брокери в Полтаві готують документацію для митниці, а саме складають опис товару, визначають код накладної, отримують укладення від профільних служб. Ми розмитнимо автомобілі, вантажі та інші товари без зволікань, забезпечимо надійну підтримку бізнесу. Для комфортного, оперативного співробітництва клієнт може орендувати офісне приміщення в адміністративному корпусі за доступною ціною.

Про компанію - Група компаній "КМ"

Переваги співпраці з ГК «КМ»

Організуємо транспортування, зберігання, митне очищення товарів в стислі терміни, скоротимо витрати клієнта, а також гарантуємо:

 • кваліфіковану інформаційну підтримку: консультування, дані про складування, відвантаження, оформлення документації;
 • швидку обробку інформації;
 • рішення логістичних задач, орієнтоване на раціональне використання наявних ресурсів;
 • гнучку цінову політику – це індивідуальний підхід до ціноутворення.

Для обговорення умов співпраці, телефонуйте на контактні номери телефонів, пишіть на електронну пошту або відправляйте повідомлення через форму на сайті. Група компаній «КМ» позбавить від майнових і репутаційних ризиків, заощадить час, і гроші клієнта.