Транспортно-експедиційне обслуговування від Групи компаній «КМ»

Транспортно-експедиційне обслуговування – це комплекс послуг, що надається Групою компаній «КМ», який дає можливість нашим клієнтам передати нам всі обов’язки з перевезень і відстеження вантажів наземним, водним та надземним транспортами. Співпрацюючи з нами, клієнт отримує найвищого класу сервіс, індивідуальний підхід і рішення його завдань в максимально короткі терміни.

Автомобільні перевезення

Транспортна логістика автомобілями є кращим вибором для тих компаній, яким потрібно перевезти вантаж в межах одного континенту. Сучасні вантажні автомобілі Групи компаній «КМ» дають можливість максимально прискорити процес доставки і зменшити всі можливі витрати.

Залізничні перевезення

Перевезення вантажів залізничним транспортом буде корисне компаніям, у яких стоїть завдання транспортувати великий обсяг вантажу на далекі відстані. Ми можемо забезпечити надійне перевезення, швидке проходження митного контролю і зробимо все, щоб виключити витрати на простій транспорту.

Морські перевезення

Особливо актуальна послуга для компаній, яким потрібно провести перевезення вантажу з одного континенту на інший або просто доставити велику партію товарів в контейнерах. Наш експедитор буде стежити за перевезенням вашого вантажу і повідомляти вас про його статус до самого прибуття в пункт призначення.

Авіаперевезення

Найшвидший спосіб доставки, який буде особливо корисним для магазинів або інших роздрібних мереж, яким важливо підтримувати наявність товарів в асортименті, вчасно доставивши його з інших країн літаком.

Транспортно-експедиційне обслуговування – повноцінний комплекс послуг, що допомагає бізнесу клієнта в відвантаженні вантажу, його доставці та відстеженні. Передайте всі обов’язки фахівцям Групи компаній «КМ».