Оренда приміщень в Полтаві

Група компаній «КМ» пропонує зняти комерційну площу для малого, середнього і великого бізнесів. Це вже облаштований для ефективної роботи простір з усім необхідним обладнанням та інженерними комунікаціями. Оренда приміщень в Полтаві – це вигідна інвестиція в розвиток бізнесу і команди.

Офісні приміщення в Полтаві

Ми є власниками всієї адміністративної будівлі, де здаються в оренду офісні приміщення різних розмірів. Клієнт може вибрати для своєї компанії комфортний офіс, укласти договір і переїхати в нього вже на наступний день.

Складська площа в оренду

Для комфортного зберігання великої партії вантажу або товарів, ми пропонуємо орендувати частину або всю площу складів класу «А» і «Б». Це більше 30.000 м2, обладнаних сучасною системою обліку і цілодобовим відеоспостереженням.

Вигідна оренда приміщень в Полтаві

Ваша компанія зможе ефективно працювати, а співробітники швидко виконувати всі поставлені завдання. Оренда комерційних приміщень в Полтаві дає масу переваг. Відмінні умови і наявність всього необхідного обладнання. Не потрібно додатково вкладати гроші в ремонт і проведення комунікаційних систем.