Група компаній «КМ» професійно організовує митний контроль і оформлення вантажів. Клієнтам гарантується оперативність, дотримання діючих норм законодавства, збереження різних типів вантажів. Власний Митний Склад в Полтаві знаходиться під охороною, обладнаний відповідно до передовими технічними, технологічними стандартами.

Раціональні рішення поставлених завдань

Зона Митного Контролю в Полтаві дозволяє зберігати товар в автомобілях, починати розвантаження після оформлення документації. Фахівці Групи компаній «КМ» оперативно цю задачу, що скорочує витрати клієнта, заощаджує час.

Компактна, функціональна інфраструктура в поєднанні зі злагодженими діями досвідчених працівників забезпечує високу швидкість розмитнення товарів. Цьому сприяє розміщення поблизу складського комплексу представників:

  • ветеринарного контролю;
  • екологічної інспекції;
  • санепідем служби.

Співробітники Групи компаній «КМ» беруть на себе обов’язки, пов’язані з отриманням дозволів від профільних органів контролю. Документи складаються швидко відповідно до вимог законодавства.

Можливість відвантаження товарів частинами

Часткова розмитнення або консигнация вантажу знижує комерційні, репутаційні ризики. Це організація продажу (імпорту, експорту) товарів партіями. Компанії, індивідуальні підприємці отримують можливість завозити великі партії матеріалів, техніки, продуктів без значних витрат на розмитнення.

Професійне зберігання вантажів

Розміщувати матеріали клієнти можуть на Митному Складі або Складі Тимчасового Зберігання в Полтаві. Це функціональний комплекс площею 30 000 м2. На час оформлення документів вантажі знаходяться на складі тимчасового зберігання, який займає 700 м2. Товари зберігаються на палетах, знаходяться під цілодобовою охороною. Митний Склад – раціональне рішення для компаній, що спеціалізуються на експорті або імпорті товарів, обладнання.

На складському комплексі працює функціональна техніка на електричній тязі, досвідчені працівники. Це гарантія організації зберігання відповідно до типу товару, делікатною розвантаження, навантаження матеріалів. Можливість обробки широкої номенклатури вантажів забезпечує система обліку WMS.

Група компаній «КМ» бере на себе вирішення організаційних, технічних питань, пов’язаних з оформленням, зберіганням і відвантаженням, відправкою обладнання, будівельних матеріалів, автомобілів, рослин та інших товарів. Власник тільки ставить завдання, які оперативно вирішуються. Комплекс послуг також включає:

  • організацію транспортування вантажів;
  • охорону товару в дорозі;
  • вирішення проблем при перетині матеріалів кордону.

Для спрощення схеми співпраці, прискорення взаємодії клієнтам надається послуга оренди офісних приміщень. Вони знаходяться в адміністративному комплексі, який входить в інфраструктуру Групи компаній «КМ». Вартість приміщень – це доступний рівень. При цьому клієнт, його представники отримують можливість швидко реагувати на зміну ринкової ситуації, витягуючи максимальну вигоду для бізнесу.

Переваги зберігання матеріалів на складському комплексі

Організуємо оперативну транспортування, зберігання, облік, відвантаження товарів. Працюємо на скорочення витрат клієнта, забезпечуємо збереження вантажу. Надаємо ефективний зворотний зв’язок для швидкого вирішення поточних питань. Гнучка цінова політика дозволяє пропонувати найбільш вигідні схеми співробітництва. Для обговорення умов, укладення договору, необхідно зв’язатися з нашими представниками.