Соціальна політика

Корпоративна культура Групи компаній «КМ» включає в себе соціальну, конкурентну і екологічну політики. Всі ці напрямки дозволяють нам вести чесний, клієнтоорієнтований, і соціально відповідальний бізнес.

Група компаній «КМ» прагне не тільки забезпечити швидке і якісне надання послуг, а й дотримуватися своєї соціальної політики.

Відповідальність перед колегами

Ми завжди йдемо на зустріч своїм колегам, так як саме їх праця і любов до справи вивели компанію в ряди найбільших 3PL-операторів України. Компанія всіляко сприяє розвитку талантів і амбіцій співробітників, компенсує відпустки і підтримує їх сім’ї. У Групі компаній «КМ» постійно поліпшуються умови праці і впроваджуються інноваційні технології.

Стажування

На підприємстві Групи компаній часто проводяться стажування, які допомагають фахівцям-початківцям підвищити власний рівень кваліфікації.

Робота зі студентами

Ми співпрацюємо з вищими навчальними закладами, аби студенти мали можливість пройти практику на нашому підприємстві. Таким чином молоді та амбітні випускники побачать всі тонкощі роботи відділів Групи компаній «КМ».

Екскурсії по підприємству

Щоб привернути інтерес до професій логіста, митного брокера і менеджера ЗЕД, Група компаній «КМ» влаштовує екскурсії по власному підприємству, де студенти зможуть наочно побачити роботу того чи іншого підрозділу, набратися досвіду і почати кар’єру фахівця разом з Групою компаній «КМ»

Конкурентна політика

Головною цінністью Групи компаній «КМ» в роботі з клієнтами і партнерами являється виключно чесна співпраця, яка повністю відповідає нормам бізнес-етики і чинному законодавству. Надаємо клієнтам рівні можливості, не допускаємо дискримінації окремих замовників, а також беремо на себе повну відповідальність за цілісність вантажу під час його транспортування і зберігання. Ми працюємо з надійними постачальниками, які дотримуються законодавства і слідують фундаментальним принципам справедливості, чесності і взаємоповаги.

Екологічна політика

У складах Групи компаній «КМ» використовується «ECO-friendly» техніка з електроприводом, яка не забруднює навколишнє середовище і не шкодить здоров’ю своїх співробітників. Для опалення адміністративного та складського комплексів ми використовуємо перероблену сировину, не наносячи шкоду екології. Всі перевезення здійснюються сучасним вантажним транспортом, який в повній мірі відповідають міжнародним екологічним стандартам. Ми регулярно проводимо суботники, направляючи працю понад 250 співробітників на прибирання та благоустрій територій.