Охорона і супровід вантажів

Комплексне обслуговування нашою компанією також передбачає послугу охорони і супроводу вантажів. Торгові, складські та транспортні бізнеси потребують забезпечення безпеки та збереження товарів. Ввірені вироби, площі, транспортні засоби та інші товарно-матеріальні цінності при цьому повинні зберегти свою цінність, і залишатися в гарантовано безпечній зоні. Це стосується супроводу вантажів на час їхнього від’їзду місце складування і починають рух по маршруту.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ТА СУПРОВОДУ ВАНТАЖІВ

Транспортні перевезення і охорона вантажів – невід’ємні частини практично будь-якого комерційного проекту. Залежно від тривалості, а також складності маршруту виникають певні ризики. На їх величину впливають вид задіяного транспорту, число зупинок в дорозі або необхідність зміни типу транспортного засобу.

Охорона, а також супровід вантажів дозволяють гарантувати контрагенту швидку і безпечну доставку, виконання договірних зобов’язань в строк без форс-мажорних обставин і додаткових витрат з відшкодування втрати

Ризики в першу чергу групуються за джерелом виникнення, до них відносяться:

  • порушення встановлених правил, порядків або законодавства щодо ввірених цінностей з боку недобросовісних співробітників компанії (людський фактор, який не можна виключати);
  • проникнення і напад з боку кримінальних елементів (крадіжка, псування майна, грабіж, розбій).

В результаті підприємство може зазнати фінансових і репутаційних втрат. Часто – непоправних. Особливо важливо грамотно організувати перевезення небезпечних вантажів. Легкозаймисті, вибухонебезпечні, токсичні речовини, реагенти, окислювачі, газо- і нафтопродукти, а також інші похідні хімпрому, військової, фармацевтичної промисловості, радіоактивні та інші небезпечні відходи виробництв – все це необхідно зберігати і доставляти на місце за умови повного збереження. В іншому випадку можливі витоку, поширення речовин і матеріалів, здатних завдати шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людей.

ОХОРОННІ ПОСЛУГИ ГРУПИ КОМПАНІЙ «КМ»

Супровід вантажів і охорону забезпечує охоронне підприємство «Сіріус-33» Групи компаній «КМ». Підтримка співробітників здійснюється в цілодобовому режимі, протягом усього періоду перебування товарів на зберіганні і під час його транспортування. Наше тривале взаємовигідне співробітництво забезпечило надійним захистом сотні партнерів та їх товарно-матеріальні цінності.

Охоронним агентством задіяні не тільки співробітники, що мають спеціальну підготовку, а й камери відеоспостереження, організовані контрольно-пропускні пункти. Заходи, що вживаються нашою охоронною фірмою, дозволяють здійснювати постійний моніторинг території і складських приміщень, виключити проникнення сторонніх людей і вчинення протиправних дій на території Грузотаможенного комплексу.

Охоронне підприємство «Сіріус-33» – ліцензоване підрозділ, що має багаторічний професійний досвід роботи на спеціалізованому сегменті українського ринку. Повний спектр охоронних послуг забезпечується за допомогою сучасної, високотехнологічної спеціальної техніки. Персонал підходить до організації охорони і перевезення вантажів з усією відповідальністю і при повному дотриманні вимог законодавства в даній області. Головні критерії роботи – точне дотримання інструкції, уважність, швидкість реакції і прийняття рішення, що необхідно для охорони і безпеки ввірених об’єктів.

СУПРОВІД ЦІННИХ ВАНТАЖІВ

Охорона і супровід вантажів, цінностей можлива за участю групи швидкого реагування та спецавтомобілями. Надається забезпечення збройного супроводу вантажів. Для організації подібної транспортної логістики проводиться попереднє ознайомлення з характеристиками перевозяться об’єктів, вивчення маршруту слідування, умов перевезення – зупинки, наявність постів Поліції по шляху проходження, необхідності використання АЗС, а також інші нюанси.

Супровід і охорона забезпечують:

  • всі види перевезень з будь-яким територіальним покриттям;
  • професійну роботу досвідчених і підготовлених фахівців;
  • збройний супровід при необхідності;
  • організацію охорони рухомого транспорту і колон;
  • задіяння сучасних технічних засобів охорони;
  • прийняття захисних заходів у разі виникнення ризикових ситуацій, впливу небажаних чинників.

Всі заходи з охорони вантажів і супроводу, кількість притягається до роботи персоналу, число одиниць задіяної техніки, варіанти дій при зміні обстановки, порядок інформування тощо попередньо узгоджуються з замовником.