Набір митної декларації для самостійного декларування

Послуги з митного оформлення товарів дозволяють оперативно вирішити всі завдання…

read more
Оренда приміщень

Група компаній «КМ» надає в оренду сучасні складські приміщення класу А і Б, а також офісні приміщення…

read more
Зона Митного Контролю

На території Групи компаній «КМ» розташовані два митні пости…

read more
Складські послуги

Сучасне обладнання та вантажно-розвантажувальна техніка дозволяють надавати клієнтам складські послуги…

read more
Транспортна логістика

Група компаній «КМ» надає послуги розробки оптимальних логістичних рішень…

read more
Охорона і супровід вантажів

Ми гарантуємо збереження і швидку доставку товарів клієнтів в цілковитій безпеці…

read more
Митно-брокерські послуги

Послуги з митного оформлення товарів дозволяють оперативно вирішити всі завдання…

read more

Група компаній «КМ» професійно організовує транспортування вантажів. Це перевезення, супровід, охорона, складування розмитнення товарів. Напрацьований з 1994 року досвід роботи, наявність компактної, розвиненої інфраструктури – гарантія оперативного виконання операцій, збереження вантажу, скорочення транспортних витрат клієнта. Недорого опрацюємо, розмитнимо вантаж без зволікань, організуємо його подальшу відправку.

Ефективна логістика

Штат компанії укомплектований досвідченими фахівцями (більше 250 співробітників), які працюють на клієнта. Це оперативна обробка інформації, вибір відповідного виду транспорту, ретельне опрацювання маршруту. Такий підхід гарантує:

 • мінімізацію ризику пошкодження вантажів;
 • максимальне скорочення можливості виникнення нештатних ситуацій: аварій, транспорт
 • скорочення часу доставки;
 • зниження витрат на транспортування вантажів.

Логістична компанія в Полтаві опрацьовує кожну дрібницю, щоб товар клієнта прибув в точку призначення вчасно, в повному збереженні.

Оперативне митне оформлення вантажів

Група компаній «КМ» має в своєму розпорядженні власною інфраструктурою, яка включає складський, митний комплекс (2 митні пости). На місці прибуття вантажів також працюють:

 • екологічна інспекція;
 • ветеринарний контроль;
 • санітарно-епідеміологічна служба.

Завдяки створенню компактної, ефективної системи, митне оформлення в Полтаві проводиться протягом 1-2 днів. Для цього фахівці компанії оперативно визначать тип вантажу, складуть його опис, встановлять код накладної, збирають висновки профільних служб і інспекцій. Митний брокер «КМ» гарантує швидку розмитнення різних типів вантажів, відповідно до чинного законодавства.

Складування вантажів

Група компаній «КМ» має власний складським комплексом площею 30 000 м2. Приміщення відповідають міжнародним галузевим стандартам, завдяки чому забезпечуються правильні умови зберігання вантажів. Роботи виконує сучасна техніка, оснащена електричними приводами. Це гарантія акуратною розвантаження / завантаження без шкоди швидкості.

Складські приміщення в Полтаві знаходяться під надійним захистом. Проникнення сторонніх осіб, пошкодження, крадіжки вантажів виключені. Також виробляємо Стікерування, гарантуємо відвантаження товару відповідно до вимог клієнта, організуємо експорт продукції.

Супровід вантажів

Група компаній «КМ» надає охоронні послуги. Для цього залучаються досвідчені фахівці, які пройшли спеціальну підготовку. Забезпечуємо безпеку товарів при транспортуванні і під час зберігання на складі.

Охоронна компанія в Полтаві співпрацює з «КМ», – перевірений партнер, який має сучасну матеріально-технічну базу. Це відповідальність, підтверджена на практиці. Також організуємо охорону об’єктів в Полтаві з гарантією надійності за доступними цінами.

Вигідна та комфортна співпраця

Для клієнтів створена зручна, гнучка схема співпраці. Надається кваліфікована інформаційна підтримка, для зручності пропонуємо орендувати офіс в адміністративному корпусі. Також клієнти отримують наступні функціональні плюси:

 • оперативність організації транспортування, оформлення документації, складування;
 • роботу на оптимізацію процесів – скорочення витрат і часу на їх реалізацію;
 • гнучку цінову політику;
 • лояльність.

Недорого розмитнимо машини, рослини, продукти, інші види товарів, вантажів, заощадимо ресурси, забезпечимо збереження.