Митно-брокерські послуги

Доставка товарів за кордон і експорт вантажів вимагають проходження контролю на митниці. Необхідна наявність певного пакету документів, сертифікатів і дозволів. Митно-брокерські послуги від Групи компаній «КМ» дозволяють уникнути серйозних складнощів в процесі перетину кордону.

Нерідко підприємці стикаються з проблемами, пов’язаними зі штрафами, простоєм вантажу і навіть з його конфіскацією. Тільки досвідчений фахівець здатний уникнути даних обставин, оскільки він чудово підкований необхідними знаннями і є більш авторитетним для працівників митниці.

ЧИМ КОРИСНІ МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ?

Група компаній «КМ» містить в штаті надійних і досвідчених брокерів. Такі фахівці володіють необхідними знаннями законів і у них налагоджені зв’язки на митниці. Вони мають відповідну ліцензію, належну освіту, а також великий практичний досвід. Професіонали, приймаючи на себе відповідальність за митне оформлення вантажів, забезпечують гарантію успішності бізнесу будь-якому підприємству.

Найменші недоліки в пакеті документів, спірні, суперечливі закону моменти призводять до солідних штрафів або неможливості транспортування товарів. Тому сьогодні митне оформлення вантажів довіряють брокерам. Наші фахівці якісно підковані щодо дозволу самих спірних ситуацій на митниці. Завдяки їхнім знанням законів, відповідальності та вмінню вирішувати складні завдання, клієнт виграє в плані економії коштів і часу. Досвідчений брокер в рази скорочує період доставки товарів і може дипломатично залагодити конфліктні ситуації на кордоні.

Ми пропонуємо послуги митного оформлення, яке відіграють вирішальну роль щодо безперешкодної доставки вантажу.

Висококваліфіковані брокери ГК «КМ» беруть на себе обов’язки, а також:

  • визначають тип, особливість, інші характеристики вантажів, описуючи весь товар;
  • готують для митниці пакет необхідних документів, перевіряють на предмет відповідності;
  • встановлюють необхідний код для накладної;
  • готують ліцензії, сертифікати на товар (включаючи експортні Євро 1), дозвільну та іншу документацію;
  • оформляють митне декларування, виходячи з особливостей товару (його типу, обсягу, складу і т.д.);
  • визначають суми грошових коштів, які потрібно сплатити на митному контролі (в залежності від вантажу);
  • надають послуги з розмитнення;
  • отримують укладення від санітарно-епідеміологічних та інших служб;
  • консультують клієнтів з юридичних і аналітичних питань.

Професіонали гарантують клієнтам митне оформлення товарів на найвищому рівні. Повну відповідальність за швидку, безперешкодну доставку вантажів. Всі умови співпраці, зобов’язання брокерів фіксуються в договорі. Наша митна брокерська компанія вирішує найскладніші завдання доставки товарів, з якими практично неможливо впоратися підприємцям без фахівців.