Складські послуги в Полтаві – вигідне рішення для Вашого бізнесу

Група компаній «КМ» пропонує клієнтам складські послуги в комплексі. За допомогою цього можна спростити бізнес, передавши обов’язки зі зберігання та перевезення вантажів нашим фахівцям.

Відповідальне зберігання

Склад відповідального зберігання дає можливість клієнтам розмістити свої товари чи інший вантаж, передавши всю матеріальну відповідальність Групі компаній «КМ». Ми забезпечимо нагляд вашому вантажу і виділимо групу фахівців, які будуть обслуговувати його протягом усього терміну складування.

Складська логістика

Ми пропонуємо повний комплекс складської логістики, який включає в себе вантажно-розвантажувальні роботи, сортування та формування вантажів, палетування, упаковку в термоусадочну плівку, маркування товарів, а також формування промоупаковок.

Зберігання засобів захисту рослин (ЗЗР)

Група компаній «КМ» може забезпечити надійне зберігання засобів захисту рослин в спеціальних умовах. Наш складський комплекс розрахований на розміщення добрив, пестицидів, гербіцидів та інших ЗЗР.

Розміщення вантажу на майданчиках відкритого типу

Ця послуга буде корисна компаніям, у яких стоїть завдання перевезти і складувати великогабаритні вантажі. Група компаній «КМ» із задоволенням надасть таку можливість.

Для того, щоб скористатися тією чи іншою послугою, а також дізнатися про них докладніше, зв’яжіться з нашим менеджером прямо зараз і він відповість на всі Ваші запитання.