Набір електронної митної декларації для самостійного декларування

Беручи виклик сучасності Група компаній «КМ» підтримує бажання фізичних осіб, а також юридичних осіб, що займаються митним оформленням вантажів (інтернет покупки, авіа поставки з США, Китаю та ін), що вимагають оформлення митної декларації.

Агенти з митного оформлення (митні брокери) Групи компаній «КМ» допоможуть швидко і правильно заповнити і оформити митну декларацію. В умовах пандемії коронавируса ми розуміємо стурбованість людей і великі ризики захворювання профільних фахівців на підприємствах. Тому ми вводимо нову послугу, «Набір митної декларації для самостійного оформлення». Дана послуга дозволить самостійно фізичним або юридичним особам оформляти митні декларації на посилки, авіа вантажі, замовлення через інтернет більше ліміту.

Наші брокера ретельно опрацюють документи і на підставі них підготують митну декларацію в електронному чи друкованому вигляді для самостійного декларування.

Проводячи величезну кількість митних оформлень щодня, Ми в курсі всіх нововведень і змін в митному законодавстві України.

Якщо Ви раніше не проводили митних оформлень рекомендуємо звернутися до професіоналів. Агенти з митного оформлення Групи компаній “КМ” розроблять комплексний індивідуальний підхід до Вашого оформлення. Надаємо якісні послуги, які задовольняють вимоги навіть самих вибагливих партнерів.

Допомагаючи нашим партнерам ЗЕД сфері, ми надаємо можливість їм розвивати свій бізнес і займатися профільними напрямками.

ЧИМ КОРИСНІ МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ?

Група компаній «КМ» містить в штаті надійних і досвідчених брокерів. Такі фахівці володіють необхідними знаннями законів і у них налагоджені зв’язки на митниці. Вони мають відповідну ліцензію, належну освіту, а також великий практичний досвід. Професіонали, приймаючи на себе відповідальність за митне оформлення вантажів, забезпечують гарантію успішності бізнесу будь-якому підприємству.

Найменші недоліки в пакеті документів, спірні, суперечливі закону моменти призводять до солідних штрафів або неможливості транспортування товарів. Тому сьогодні митне оформлення вантажів довіряють брокерам. Наші фахівці якісно підковані щодо дозволу самих спірних ситуацій на митниці. Завдяки їхнім знанням законів, відповідальності та вмінню вирішувати складні завдання, клієнт виграє в плані економії коштів і часу. Досвідчений брокер в рази скорочує період доставки товарів і може дипломатично залагодити конфліктні ситуації на кордоні.

Ми пропонуємо послуги митного оформлення, яке відіграють вирішальну роль щодо безперешкодної доставки вантажу.

Висококваліфіковані брокери ГК «КМ» беруть на себе обов’язки, а також:

  • визначають тип, особливість, інші характеристики вантажів, описуючи весь товар;
  • готують для митниці пакет необхідних документів, перевіряють на предмет відповідності;
  • встановлюють необхідний код для накладної;
  • готують ліцензії, сертифікати на товар (включаючи експортні Євро 1), дозвільну та іншу документацію;
  • оформляють митне декларування, виходячи з особливостей товару (його типу, обсягу, складу і т.д.);
  • визначають суми грошових коштів, які потрібно сплатити на митному контролі (в залежності від вантажу);
  • надають послуги з розмитнення;
  • отримують укладення від санітарно-епідеміологічних та інших служб;
  • консультують клієнтів з юридичних і аналітичних питань.

Професіонали гарантують клієнтам митне оформлення товарів на найвищому рівні. Повну відповідальність за швидку, безперешкодну доставку вантажів. Всі умови співпраці, зобов’язання брокерів фіксуються в договорі. Наша митна брокерська компанія вирішує найскладніші завдання доставки товарів, з якими практично неможливо впоратися підприємцям без фахівців.