Майже 30 років тому, 25 червня 1991 року, Верховна Рада прийняла Закон «Про митну справу в Україні». Це стало основою для формування в нашій країні сучасної митної служби.

Сьогодні митна служба є невід’ємною ознакою нашої державності і суверенітету. В реаліях, коли розширюються зовнішньоекономічні зв’язки вітчизняних компаній, а між світовими державами з’являються все нові транспортні коридори, роль працівників митної служби у формуванні та зміцненні плідних економічних контактів нашої Батьківщини з іноземними партнерами стає все більшою.

Шановні працівники митної служби! Ви перші українці, з ким спілкуються іноземні перевізники, коли заїжджають з вантажами для потреб різних секторів економіки на територію нашої країни. Ви – остання інстанція для прийняття рішення про вдалий експорті товарів вітчизняного виробництва за кордон. Ви – саме ті люди, які формують імідж України у зовнішньоекономічних відносинах.

Бажаємо вам гідно служити інтересам Батьківщини, з честю нести високе звання захисників торгових інтересів держави і завжди залишатися професіоналами своєї справи. Миру і злагоди вам, і вашим родинам! Зі святом!

З повагою, Група компаній “КМ”.