timeline_pre_loader

1994

Звснування Приватної фірми «КМ». Перші кроки майбутнього лідера галузі на ринку логістичних послуг і митного оформлення. Цього року прибув перший вантаж в Зону Митного Контролю.

1997

Через три роки після створення компанії «КМ» ми почали приймати і розташовувати вантажі на Митному складі. Це був переломний момент, після якого було прийнято рішення заснувати ще один склад.

2003

Введення в експлуатацію Складу Тимчасового Зберігання відкритого типу, який до цього дня дозволяє нам розміщувати будь-які вантажі наших клієнтів на майданчику і забезпечувати цілодобовий контроль.

2004

Розміщення оперативного підрозділу митниці «Лтава» на території
Приватної фірми «КМ». З того дня ми почали надавати послуги з митного оформлення вантажів клієнтів і оформляти всі необхідні дозвільні документації.

2005

Початок діяльності транспортної компанії. З того часу нами було пройдено сотні тисяч кілометрів шляху і перевезено мільйони тонн різних вантажів клієнтів.

2007

Був створений відділ експедиції транспортної компанії і розширено власний автопарк вантажного транспорту. Це дало нам можливість надавати ще більш ефективний і якісний сервіс нашим клієнтам.

2010

В цьому році Приватна фірма «КМ» успішно опрацювала і розташувала перший вантаж на складі класу «Б».

2012

Було покладено початок функціонування ліцензійного охоронного підрозділу. Підприємства були об’єднані в Групу компаній «КМ». Запущено будівництво сучасного і технологічного складу класу «А».

2013

Фахівці Групи компаній «КМ» імпортували в Україну комплектуючі та модулі для будівництва заводу американської аграрної компанії.

2014

Розміщення митного поста «Полтава-енергетичний» на території Групи компаній «КМ». Також нами було імпортовано в Україну енергозберігаюче обладнання, комплектуючі та модулі для будівництва тваринницького комплексу в Полтавській області.

2015

Введення в експлуатацію у Вантажно-Митному Комплексі складу класу «А». Перехід Групи компаній «КМ» на використання в складському комплексі сучасної «eco-friendly» вантажно-розвантажувальної техніки з електричним приводом.

2016

Імпорт в Україну обладнання для міні-молокозаводу в Полтавській області (с. Стасі) з Ізраїлю. Впровадження сучасної професійної системи управління складом WMS. Митне оформлення техніки і спеціального обладнання для участі в міжнародних авіаційних виставках і авіашоу.

2018

Ребрендинг Групи компаній «КМ», а також повна переробка і модернізація офіційного сайту.