Мультимодальні перевезення

Posted by Anatolii Myshelov
Категорія:

Група компаній «КМ» надає широкий спектр послуг, в тому числі і мультимодальні перевезення вантажів. Пропонуємо детальніше розглянути, що саме розуміють під даним терміном.

Мультимодальна доставка передбачає перевезення вантажів з використанням двох або більше видів транспорту (авто, авіа, залізничний, морський, річковий транспорт) , яке організовується на основі єдиного договору про мультимодальне перевезення.

Правильна організація вантажних перевезень — це складний процес, який супроводжується великою кількістю факторів ризику. Він вимагає відповідального і професійного підходу до розробки маршруту і контролю кожного етапу транспортування. Міжнародні мультимодальні перевезення вантажів вважають одним з найскладніших видів доставки, тому що необхідно підібрати найбільш підходящий транспорт для вантажу на кожному з етапів транспортування та розрахувати економічно вигідний маршрут.

Особливістю комбінованих доставок є можливість перевезти навіть негабаритний вантаж з однієї точки світу в будь-яку іншу. Як правило, такий спосіб перевезень використовують при переміщенні вантажів з одного континенту, на інший.

Найяскравішим прикладом мультимодальних перевезень може бути транспортування  зернових культур. Спочатку зернові перевозять залізничними вагонами у порт відправлення, а потім перегружають на судна.

Так як вантаж оформлений за єдиним транспортним документом і відповідальність за нього несе один перевізник, відвантаження та доставка відбувається швидше, ніж у випадку доставки за допомогою декількох різних перевізників.

Кабінет міністрів України 20 листопада минулого року схвалив законопроект “Про мультимодальні перевезення», який втілює положення Директиви Ради Європейського Союзу про встановлення спільних правил для окремих видів комбінованих перевезень вантажів між державами-членами.

Перш за все, прийнятий закон спрямований на приєднання України до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень Transport Corridor Europe-Caucasus-Asia – міжнародної транспортної програми за участю Європейського Союзу та 14 держав-членів Східноєвропейського, Кавказького та Центральноазіатського регіонів.

Група компаній «КМ» вже багато років працює з мультимодальними відправленнями і гарантує високу якість послуг.

Наш головний офіс має вигідне розташування, поблизу головних транспортних розв’язок країни, а філіал у Одесі дає безпосередній доступ до порту.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії завжди готові допомогти клієнтам, яким потрібні мультимодальні перевезення вантажів. Вам не доведеться самостійно визначати, який вид транспорту на тому чи іншому відрізку шляху буде найбільш ефективним, розраховувати об’єм витрат та координувати весь процес перевезення вантажу — довірте це професіоналам Групи компаній «КМ». Практика та досвід дозволять нам виконати задачу будь-якої складності.

Leave a Reply