«Нафта. Газ. Сервіс – 2020»

Posted by Anatolii Myshelov

Група компаній «КМ» взяла участь у щорічній Міжнародній спеціалізованій виставці нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс – 2020», що пройшла у Полтаві 11-12 лютого. В рамках заходу відбулися: спеціалізована галузева виставка нафтогазового комплексу та засідання круглого столу «Розкриття інвестиційного потенціалу Полтавщини».

Серед тематичних розділів виставки «НАФТА.ГАЗ.СЕРВІС»:

  • Розвідка та розробка нафтових та газових родовищ
  • Нові технології буріння
  • Підземне збереження природного газу
  • Газові мережі, магістральний транспорт природного газу і нафти
  • Запірна арматура та ремонт сервіс
  • Система автоматизації та контролю в нафтогазовій промисловості
  • Обладнання для АЗС, АГЗС
  • Нафтохімія та нафтопродукти
  • Системи екологічного контролю.

На виставці був  представлений різноманітний спектр нафтогазосервісних послуг: обладнання, матеріали і технології для розвідки, буріння, видобутку, переробки, транспортування та зберігання нафти, газу і нафтопродуктів, системи безпеки, контролю, обліку енергоносіїв, інноваційні проекти, а також науково-дослідний та освітній потенціал галузі.

Фахівці обговорили високу перспективність Полтавського регіону для залучення іноземних інвестиційних ресурсів у розвиток нафтогазової галузі. Також відзначили, що модернізація процесів у видобувній сфері призведе до швидкого розвитку технологічного потенціалу. Це, в свою чергу, підвищить привабливість Полтавського регіону для іноземних інвестицій в нафтогазову галузь. Завдяки інвестиціям покращаться не тільки технологічні процеси, а й підвищиться продуктивність праці шляхом впровадження нових методів управління.

“Нафтогазова галузь – одна з найбільш перспективних в плані інвестицій для Полтавщини. Саме тут вона має беззаперечну перевагу перед іншими регіонами України. На території Полтавської області реалізують чимало проектів, які обумовлюють швидке зростання кількості робочих місць і покращують соціальну ситуацію “, – відзначає заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

Українсько-Арабська ділова рада також впевнена, що в Україні, зокрема в Полтавській області, є великий технічний потенціал. Полтавщина може стати свого роду флагманом в Україні по залученню іноземних інвестицій в аграрну і нафтогазову галузь, адже вона швидко розвивається. Все, що для цього потрібно, – злагоджено працювати і створювати комфортний інвест-клімат. Група компаній «КМ», маючи великий досвід співпраці з представникам нафтогазової сфери, пропонує послуги з митного оформлення, експедирування, складування та морської контейнерної логістики.

Leave a Reply