Митний склад в Полтаві

Митний склад є унікальною можливістю для поліпшення бізнесу, адже саме використання МС дозволяє компаніям робити закупівлі партій товарів саме в той час, коли це буде найбільш вигідно. А продавати – коли попит на ринку буде максимально сприятливий.

Митний склад для Імпорту та Експорту

Склад зберігання вантажів на Зоні Митного Контролю стане незамінним і для експортерів, і для імпортерів. Перші зможуть спочатку пройти процедуру розмитнення, а вже після цього вивозити з країни товари. Імпортери зможуть уникнути потреби виплати відразу всіх митних платежів за вантаж, адже послуга консигнації від Групи компаній «КМ» дозволяє розмитнити вантаж частинами, заплативши тільки за той обсяг, на який вже є покупець, а весь інший товар буде зберігатися далі на Митному складі під наглядом наших фахівців.

Комплекс послуг від Групи компаній «КМ»

Ми готові надати для клієнта все послуги «під ключ». До переліку включаються:

  1. Прийом вантажу і його реєстрація;
  2. Вантажно-розвантажувальна робота;
  3. Оформлення всієї необхідної документації;
  4. Розміщення і зберігання вантажів на території Митного Складу;
  5. Обробка вантажу на складі;

Як виглядає Митний Склад?

На території знаходяться:

  • Складські приміщення площею понад 3 000 м²;
  • Спеціальне складське устаткування (система обліку WMS) для обробки самої великої номенклатури товарів.

Ще одна перевага МС – можливість зберігання вантажу на території Зони Митного Контролю прямо в вантажівці, не потребуючи вантажно-розвантажувальних робіт. Іноді це набагато вигідніше, ніж спочатку розвантажити авто, а потім завантажити все назад. Звернувшись до Групи компаній «КМ», Ви забудете про головний біль, пов’язаний з усією процедурою Митного оформлення і розміщення вантажу. Наші фахівці візьмуть на себе всі обов’язки і якісно зроблять свою роботу.