Морські перевезення вантажів по всьому світу

Група компаній «КМ» організовує морські перевезення вантажів уже більше 23-х років. Ми повністю беремо на себе всі завдання, пов’язані з вантажно-розвантажувальними роботами, експедируванням вантажу і його відстеженням в режимі 24/7. Наша компанія здійснює контейнерні перевезення по морю в усіх напрямках. Ми легко доставимо вантаж клієнта в Європу, Америку, Азію і в усі віддалені континенти. Саме завдяки співпраці Групи компаній «КМ» з лідерами морських ліній, наші клієнти можуть бути впевнені в збереженні їх вантажу, а також в максимальній швидкості доставки і вигідних цінах. Перевезення контейнерів морем має масу унікальних достоїнств, серед яких:

  • Точний термін. Все затримки або додаткові витрати будуть обговорені перед укладенням договору. Тому ми доставимо Ваш вантаж в обумовлений термін;
  • Цілодобове відстеження. Кожен клієнт має доступ до свого особистого кабінету, де в будь-який час він зможе простежити за процесом доставки і побачити всі дані про транспортування його контейнерів;
  • Надійність і безпека. Під час надання нашим клієнтам усього комплексу послуг з доставки вантажів морським транспортом, фахівці Групи компаній «КМ» дотримуються всіх норм безпеки і виконують свою роботу якісно.

Міжнародні морські перевезення – це вигідний і безпечний спосіб доставки великої партії товарів або транспортування інших предметів в контейнерах. Зв’яжіться з менеджером Групи компаній «КМ» і він докладніше розповість про дану послугу.