Супровід вантажів

Супровід вантажів здійснюється ліцензованим охоронним підрозділом «Сіріус-33» Групи компаній «КМ». Ми надаємо повний спектр охоронних послуг вже більше 23-х років. У штат наших співробітників входять тільки спеціально навчені професіонали, а в роботі ми використовуємо тільки сучасну охоронну техніку.

Як відбувається супровід вантажів?

Охорона вантажів і їх супровід проводиться в кілька етапів. Перший етап – підготовка. Спеціальний автомобіль, оснащений супутниковим GPS-датчиком, завантажується технікою, а самі охоронці екіпіруються в захисний спецодяг. Далі ми виїжджаємо в пункт початку руху вантажу клієнта і супроводжуємо його всю дистанцію. У разі виникнення непередбачених обставин, група швидкого реагування, у складі ще кількох автомобілів, прибуде на місце протягом найкоротшого часу.

Супровід автомобільного, Ж/Д і морського транспорту

Якщо клієнт виконує мультимодальні перевезення, то йому необхідна буде підтримка охоронної служби під час автомобільних, Ж / Д або морських перевезень. Адже цінний вантаж може опинитися під ударом у будь-який момент. Звернувшись до Групи компаній «КМ» Ви можете бути впевненим за цілісність і збереження вантажу під час перевезення.